Spotkanie z Gimnazjalistami

Jak co roku, spotykamy się z młodzieżą z klas trzecich Gimnazjów, by zachęcić Ich do wyboru nauki zawodu jako kolejnego etapu na drodze edukacji. W tym tygodniu odwiedziła nas młodzież z Gimnazjum nr 1 w Zawierciu.

Zebrane grupy przywitał Starszy Cechu - Pan Jan Witkowski. Wprowadził młodziez w temat nauki zawodu i pracy w zakładach rzemieślniczych. Wspomniał o historii Cechu i zachęcił do wysłuchania przedstawicieli pracodawców z kilku branż. Branżę stolarską zaprezentował Podstarszy Cechu - Pan Jerzy Rachtan, branże spożywczą Podstarszy - Pan Paweł Kadłubek, branżę elektryczną Pan Artur Król, branżę fryzjerską i kosmetyczną - Pani Aneta Polewczak oraz branżę motoryzacyjną - Pan Adrian Szewczyk.

Zapraszamy na kolejne spotkania.